Andrzej Niemeczek

Pomaga osobom ,które mają problemy w związkach i innych relacjach, osobom z obniżonym nastrojem, z objawami psychosomatycznymi w postaci różnorakich bóli w klatce piersiowej, jamie brzusznej ,trudności w oddychaniu ,migrenach. Tym wszystkim ,których diagnoza medyczna określa jako zdrowych a mimo to czują się źle.

Jest absolwentem psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie ze specjalnością psychologia kliniczna. Jest coachem organizacji ITI.

Ukończył akredytowane szkolenie terapeutyczne pierwszego i drugiego stopnia w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz szkolenia uzupełniające : Pracy z parą i Pracy z parą w obliczu rozwodu.

Ukończył akredytowane przez ICEEFT szkolenie Terapia Par Skoncentrowana na Emocjach - EFT. Terapia ta charakteryzuje się 70%  skutecznością pomagania. Praca tą metodą jest satysfakcjonująca dla pary a także dla terapeuty. Zazwyczaj szybko poprawia komunikację. Zainteresowane osoby mogą zapoznać się z książką  „Sens miłości” Sue Johnson opisującą przebieg tej terapii.

Uczestniczył m.in. w cyklu szkoleniowym "Ustawienia Systemowe Metodą Berta Hellingera" oraz w szkoleniu  zastosowania hipnozy terapeutycznej w pracy z lękiem i depresją.

Uczestniczył także w szkoleniu uwalniana emocji poprzez ciało .

Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. na oddziałach psychiatrycznych Szpitala Bródnowskiego i  Szpitala Ciechanowskiego oraz w Poradni Uzależnień.

Stale pogłębia i rozwija  swoja wiedzę korzystając z różnorodnych  podejść i metod. Korzysta z superwizji w nurcie TSR i systemowym.

Pracuje w przestrzeni  psychologii pozytywnej skupiając się na mocnych stronach i zasobach klienta .Ma to szczególne znaczenie w pracy z parami gdzie początkowo jest duże nagromadzenie  negatywizmów.

Osoby, które nie potrafią lub nie chcą mówić w czasie terapii,  a chcą poprawić swoje samopoczucie mogą skorzystać z prowadzonych przez Andrzeja pogłębionych treningów relaksacji  metodą Jacobsona pozwalających na uwalnianie  nagromadzonych emocji oraz pracę z objawami  psychosomatycznymi.

Interesuje się filozofią i religiami Azji. W czasie wolnym gra w tenisa stołowgo.

© 2023 by Little Rainbow. Proudly created with Wix.com

  • White Instagram Icon
  • White Yelp Icon
  • White Pinterest Icon
  • White Facebook Icon