top of page

Iga Pietrusińska

Jestem coachem zdrowia, dietetyczką i trenerką Mind-Body Skills. Pracuję
w nurcie intuicyjnego jedzenia (Intuitive Eating). Łączę wiedzę na temat odżywiania i funkcjonowania ludzkiego organizmu z treningiem uważności, pracą z ciałem i coachingiem.

Ukończyłam kursy i szkolenia w Polsce, UK i Stanach Zjednoczonych, m.in London Center for Intuitive Eating, Center For Mind Body Medicine, Polski Instytut Dietetyki oraz Grupa Trop.

Moją misją w zawodzie jest Przywracanie zdrowia poprzez wzmacnianie zaufania do ciała i intuicji. Pełnia dla mnie to Pełnia to dla mnie harmonia ciała, emocji i umysłu. Jestem szczęśliwa gdy oddech płynie swobodnie, umysł nie pędzi jak szalony, a w ciele krąży energia witalna. Dobrze mi
w ruchu, intuicyjnym tańcu, na spacerach z psem i w kuchni.

 

Chętnie wesprę Cię w odzyskiwaniu zaufania do własnego ciała, naprawianiu relacji z jedzeniem, poszukiwaniu najlepszych strategii zajmowania się własnym zdrowiem. 

 

Pomogę Ci kiedy masz skomplikowaną relację z jedzeniem, chcesz wyjść
z błędnego koła diet i uniknąć efektu jojo. Pomogę Ci uporać się z zaburzeniami odżywiania (m.in. anoreksja, bulimia, BED). Wiem jak dobrać odpowiednią dietę, np. gdy masz zdiagnozowane: insulinooporność, Hashimoto, PCOS i jak zmotywować Cię do wprowadzenia zmian nawyków żywieniowych. 

Zapytaj o możliwy termin
u Igi Pietrusińskiej

wysłając wiadomość tekstową
na numer: 790 271 921  
lub pisząc na adres: 

iga@jedzintuicyjnie.pl

Iga Pietrusinska
bottom of page