Karolina Cwalina- Stępniak

Professional Certified Coach w ICF - PCC ICF oraz Family Coach. Przepracowała już ponad 2300 godzin z Klientami. Posiada certyfikat potwierdzajaący ukończenie treningu „ Coaching Prowokatywny”, prowadzonego przez Jaapa Hollandera, akredytowanego przez Instytut Komunikacji Prowokatywnej PROVOCARE. Absolwentka Wydziału Prawa oraz Studiów Podyplomowych „Coaching Profesjonalny” na Akademii Leona Koźmińskiego a także „The Art and Science of Coaching” na Erickson International College akredytowanego w Polsce przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła szkolenie “ Psychologia dla Coachów” (Wszechnica UJ), a także kurs Family Coaching pod okiem Marylin Atkinson, założycielki Erickson International College oraz propagatorki coachingu na całym świecie. Członek International Coach Federation (ICF). Specjalizuje się w obszarach zarządzania oraz organizacji czasem.

Założycielka firmy szkoleniowo – coachingowej oraz autorka programu dla kobiet „Sexy zaczyna się w głowie”, który oferuje szeroki program warsztatowo - szkoleniowy.  Od 5 lat organizuje wyprawy rozwojowe na Bali.

Wykładowca Studiów Podyplomowych “Coaching w Biznesie” na Politechnice Białostockiej. Na swoim koncie posiada wiele sukcesów w pracy zarówno z jednostkami indywidualnymi jak i podczas przeprowadzonych warsztatów motywacyjnych, eventów w wielu firmach oraz wystąpieniach publicznych. Występuje często w mediach  jako specjalista z zakresu rozwoju osobistego oraz pisze na różnorodnych portalach biznesowych oraz lifestylowych swoje felietony eksperckie.

Stałe teksty: Glamour, Business Insider Polska, Inn Poland, Sukces Pisany Szminką.

Autorka książek: “Wszystko zaczyna się w głowie. Planuj/ Działaj/ Nie marudź”, “Wszystko zaczyna się w głowie, a kończy gdy nie działasz” oraz “#GIRLSTALK Dziewczyny, Rozmowy, Życie”.

 

Od 8 marca 2019 prowadzi autorski kanał KAROLINA CWALINA na YT, gdzie przeprowadza “dziewczyńskie rozmowy” z ciekawymi i inspirującymi Kobietami. Wywiady są dostępne również w formie podcastów na Platformie- Spotify, Soundcloud, Apple Podcast.

 W tym roku wydała swój autorski kalendarz.