top of page

Aleksandra Bielska

Jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie  (specjalność: psychologia kliniczna i zdrowia) oraz organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej (Uniwersytet Śląski). Ukończyła studia podyplomowe z seksuologii na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Obecnie jest w trackie szkolenia z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Interesuje się także wykorzystaniem substancji psychodelicznych w psychoterapii i propagowaniem rzetelnej wiedzy na ich temat. W przyszłości planuje rozszerzyć swoje kompetencje o ten obszar.

 

Przez 20 lat pracowała w branży filmowo – reklamowej, wie co znaczy stres i przeciążenie obowiązkami. Swoją zmianę, zarówno zawodową jak i rozwoju osobistego traktuje jako doświadczenie bardzo pomocne w pracy z klientami a połączenie tych dwóch obszarów, biznesu i psychologii, pozwala spojrzeć z szerszej perspektywy na trudności, z którymi zmagają się zgłaszające się do niej osoby.

 

W swojej pracy wspiera osoby będące w zmianie osobistej lub zawodowej, doświadczające trudności emocjonalnych, seksuologicznych, w relacjach, zmagające się ze stratą, poszukujące satysfakcji i sensu życia. Współpracuje z dorosłymi i młodzieżą.

 

W pracy jak i w życiu kieruje się założeniami psychologii humanistycznej oraz pozytywnej i skupia się na potencjałach i mocnych stronach człowieka. Szacunek, akceptacja i życzliwość to filary dobrego kontaktu z drugą osobą i najwartościowszy sposób wspierania jej rozwoju.

Zapytaj o możliwy termin
u Aleksandry Bielskiej:

wysłając wiadomość tekstową
na numer: 603 642 863 
lub pisząc na adres
olabielska@interia.pl

bottom of page