top of page

Izabela Bogumił

coach, psychoterapeutka, mediatorka

 

Prowadzę procesy coachingowe towarzysząc moim klientom na drodze ich wyzwań w obszarach rozwoju osobistego, jak i biznesowego. Pracuję z ludźmi, którzy w obliczu trudności zawodowych, osobistych, rodzinnych czują się mało efektywni, żyją w ciągłym stresie, niedowartościowaniu, niedoczasie, w poczuciu niezadowolenia z siebie i braku sensu z tego co robią. Mogą przyjmować na siebie coraz więcej obowiązków, będąc w przekonaniu, że jedyną formą uznania i zauważenia przez innych jest działanie.

 

Pomagam moim klientom dostrzec i nazwać co czują, jakie mają potrzeby, jak zrozumieć siebie i swoje zachowanie, aby z nowej perspektywy przyjrzeć się i wypracować rozwiązania dla dotychczasowych wyzwań osobistych, zespołowych czy wyzwań związanych z rolą zarządzającą w organizacji. 

 

Jednocześnie pracuję jako psychoterapeutka Gestalt w trakcie szkolenia i kontynuuję naukę w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt posiadającym akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz EAGT (Europejskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt).

 

Jestem także mediatorką w oparciu o Porozumienie bez Przemocy wg nurtu Marshalla Rosenberga (NVC). Prowadzę też warsztaty z empatycznej komunikacji.

 

Fascynuje mnie neuroplastyczność mózgu i związana z tym praktyka przekształcania codziennych przeżyć w trwałe pozytywne zmiany sieci neuronalnej mózgu, aby budować i rozwijać wewnętrzne zasoby pewności siebie, siły i spokoju.

 

Prywatnie jestem mamą nastolatka, zaciekawiona i zainspirowana światem Jego przeżyć i doświadczeń.W wolnym czasie biegam i ćwiczę.

Zapytaj o możliwy termin
u Izabeli Bogumił

wysłając wiadomość tekstową
na numer: 
516 797 739 
lub pisząc na adres: 

kontakt@izabelabogumil.pl

Iza_10.jpg
bottom of page