top of page

Olga Piątek

Jestem absolwentką psychologii ze specjalnością "psychologia kliniczna" oraz psychoterapeutką Gestalt w trakcie certyfikacji. Pierwszy etap szkolenia ukończyłam w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt, a obecnie kontynuuję edukację w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Obie szkoły są akredytowane przez EAGT (Europejskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt).

Moje doświadczenie zawodowe nabywałam m. in. w poznańskim oddziale Centrum Praw Kobiet oraz Pracowni Psychoterapii i Seksuologii Profundum w Poznaniu, gdzie udzielałam pomocy psychologicznej głównie osobom po doświadczeniach przemocy oraz ich bliskim. Posiadam doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej z osobami dorosłymi doświadczającymi szerokiego zakresu problemów: zaburzeń lękowych, nastroju i depresji, trudności w relacjach, a także z osobami, które odeszły z destrukcyjnych sekt i grup społecznych. Odbyłam także specjalistyczne warsztaty z zakresu pomocy pacjentom po doświadczeniu traum, organizowane przez International Cultic Studies Association oraz Centrum Praw Kobiet.

W gabinecie udzielam konsultacji, oferuję wsparcie psychologiczne i prowadzę psychoterapię osób dorosłych. Pracuję pod stałą superwizją.

Wierzę, że wszyscy posiadamy zdolność do uzdrawiania samych siebie, a dla mnie zaszczytem jest uczestniczenie i wspieranie klientów w tej podróży. Zapraszam Cię na sesje, jeśli doświadczasz: uczucia niepokoju, lęku, obniżonego nastroju, niskiej samooceny, trudności w relacjach, trudności związanych z podejmowaniem decyzji, poczucia niezrozumienia własnych emocji i przeżyć, trudności w odnalezieniu się w nowych okolicznościach, po odejściu z destrukcyjnej relacji bądź grupy społecznej.

Prywatnie lubię biesiadowanie w gronie najbliższych, bose spacery i kulinarne podróże. Moją pasją jest rozwój, a szans na niego staram się szukać zarówno w codziennych aktywnościach, jak i na przeróżnych warsztatach.

Zapytaj o możliwy termin
u Olgi Piątek

wysłając wiadomość tekstową
na numer: 508 308 075  
lub pisząc na adres: 

olgapiatekinfo@gmail.com

IMG_20220216_201730_edited.jpg
bottom of page