top of page

Władysław Buchner

Jestem psychoterapeutą w trakcie szkolenia w warszawskiej Szkole Psychoterapii Gestalt. Od ponad 6 lat prowadzę wspólnie z żoną grupy wsparcia dla dorastającej młodzieży. Jestem także, konsultantem Stowarzyszenia „Niebieska Linia”, gdzie pomagam osobom doświadczającym przemocy i przechodzącym przez różnorodne kryzysy. Swoje doświadczenie poszerzam, biorąc udział w treningach terapeutycznych i warsztatach rozwojowych w Polsce i w Stanach Zjednoczonych. 
 

Prywatnie jestem mężem i ojcem dwóch dziewczynek i trzech chłopców.
W mojej praktyce terapeutycznej jestem zainteresowany psychologicznym wsparciem skierowane do osób mających trudne relacje z bliskimi członkami rodziny: rodzeństwem, rodzicami, partnerem lub partnerką i dziećmi. Pracuję również z rodzicami, pomagając w rozwijaniu umiejętności wychowawczych, budowaniu pozytywnych relacji z nastoletnimi dziećmi, dbaniu o relacje partnerskie oraz utrzymywaniu równowagi między rolami rodzica i partnera. 


Moje wieloletnie doświadczenie pracy z młodzieżą pozwala mi towarzyszyć młodym dorosłym wkraczającym w świat pełen trudnych wyborów, wymagających wyzwań i oczekiwań, dbając jednocześnie o ich osobiste granice i bezpieczeństwo.

Ukończyłem wydział projektowania graficznego na Akademii Sztuk Pięknych i przez 18 lat pracowałem w branży kreatywnej, zajmując stanowiska managerskie. Moje doświadczenie pracy w korporacjach sprawia, że dobrze rozumiem problemy związane z wypaleniem zawodowym, przepracowaniem i potrzebą przewartościowania życia. W obszarze rozwoju osobistego i zawodowego wspieram osoby z branż kreatywnych, artystów, menedżerów oraz wszystkich, którzy pragną pogłębić kontakt ze sobą i osiągnąć większą harmonię między życiem a pracą. Wierzę, że każdy człowiek jest całością składającą się z umysłu, ciała i ducha, a moim celem jest wspieranie osób w odkrywaniu i harmonizowaniu tych aspektów ich życia. Terapia Gestalt pozwala mi tworzyć bezpieczną przestrzeń, w której można otwarcie eksplorować swoje emocje, doświadczenia
i potrzeby, prowadząc do głębokiego zrozumienia siebie oraz poprawy jakości życia. 

 

Zapraszam do kontaktu osoby, które: 

 • boją się, choć same nie wiedzą czego, 

 • mają trudności w związkach i odczuwają 
  z tego powodu dyskomfort, 

 • pragną budować pozytywne relacje
  z dorastającymi dziećmi. 

 • mają problemy z podejmowaniem decyzji, 
  martwią się opinią innych, 

 • mają niską samoocenę, 

 • nie potrafią odmówić i powiedzieć „nie”
  w odpowiednich momentach, 

 • czują się niezrozumiane, 

 • stale doświadczają smutku. 

 • rozpoczynają swoją drogę życiową i przerasta ich ogrom otaczającego świata. 

 

Pracuję swobodnie zarówno w języku polskim jak
i angielskim. Swoją pracę poddaję stałej superwizji
u certyfikowanych superwizorów
The European Certificate of Gestalt Psychotherapy
i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. 

 

Zapytaj o możliwy termin
u
Władysława Buchnera

Wysyłając wiadomość tekstową
na numer: 
602 220 108
lub pisząc na adres: 

wladyslaw@buchner.pl

IMG_1225.jpg
bottom of page