top of page

Julian Dworak

konsultant, coach i edukator pracujący w dziedzinie przywództwa, zmiany i sensu pracy. Absolwent Łódzkiej Szkoły Filmowej, Absolwent PwC Coaching Academy, Absolwent Leadership Academy for Poland. Członek Adaptive Leadership Network – organizacji zrzeszającej praktyków przywództwa adaptacyjnego.
 

Przez 20 lat związany był z mediami i branżą komunikacji marketingowej. Jako producent pracował dla największych reklamodawców, jako ekspert wspierał powstanie Białej Księgi Komunikacji Marketingowej, jako pomysłodawca, współtwórca i dyrektor Klubu Producentów Reklamowych pomagał wiodącym polskim firmom produkcyjnym łączyć siły i działać na rzecz poprawy standardów biznesowych
i etycznych w ich branży.

 

Dzisiaj zajmuje się projektowaniem i prowadzeniem procesów zmian organizacyjnych, których celem jest zaangażowanie ludzi współtworzących organizacje do poszukiwania rozwiązań najlepszych dla ich unikalnej sytuacji. W swoim podejściu łączy wiedzę o przywództwie z systemowym ujęciem rozwoju organizacyjnego.

 

Pracuje także jako coach.

O tym aspekcie swojej pracy mówi: w coachingu jestem uważnym słuchaczem i towarzyszem. Wiem, że na drodze do zmiany wewnętrznej przeszkodą najczęściej jesteśmy my sami. Nie sztuką jest zobaczyć to u innych, sztuką jest zobaczyć to u siebie. To, co jeszcze trudniejsze, to dostrzeżenie w jaki sposób oddziałuje na nas system - czyli układ sił wytwarzany przez współzależnych z nami ludzi - w domu, w pracy, w środowisku zawodowym.

 

Jako coach pomagam moim klientom w dostrzeganiu indywidualnego i systemowego poziomu ich funkcjonowania i wspieram ich w zmianie - indywidualnej oraz systemowej, czyli mającej na celu oddziaływanie poprzez siebie także na otaczającą ich rzeczywistość.

Zapytaj o możliwy termin u Juliana Dworaka
wysyłając wiadomość tekstową na numer: 506 170 893  
lub pisząc na adres: julian.dworak@gmail.com

Julian pracuje w języku polskim i angielskim.

Julian Dworak (1).png
bottom of page