AKTUALNOŚCI

Szanowni Państwo. Ze względu na epidemię COVID-19 sesje z naszymi specjalistami odbywają się także za pomocą komunikatorów takich jak SKYPE, Zoom, WhatsApp, FaceTime- w zależności od Państwa preferencji.

Pozostałe szczegóły uzyskacie Państwo dzwoniąc na nr recepcji: 513974411 lub mailowo: recepcja.innergarden@gmail.com
 

pexels-photo-1230665.jpg

warsztaty/szkolenia

/grupy terapeutyczne

Już wkrótce! 

FAQ

Często zadawane pytania

W jaki sposób mogę umówić się na wizytę w Inner Garden?


Rejestracji wizyty można dokonać telefonicznie dzwoniąc na numer naszej recepcji lub mailowo. Niektórzy terapeuci mają także otworzone kalendarze na profilu znanylekarz.pl Tam również można dokonać zapisu. Termin wizyty jest uzależniony od tego czy mamy dostępne godziny do wybranego terapeuty. Jeśli nie- wówczas klient zapisany jest na listę rezerwową lub proponujemy mu innego terapeutę pracującego w zbliżonym nurcie co pierwotnie wybrany specjalista.
Czy w Inner Garden można płacić kartą?


Nie. W Ośrodku jest możliwość płatności wyłącznie gotówką lub na konto terapeuty, po wcześniejszym umówieniu się z nim na taką formę rozliczenia.
Czy jeśli spóźnię się na sesję to będzie można ją przedłużyć?


Nie. Sesje terapeutyczne trwają ok 50 min. i kończą się o czasie, bez względu na to o której klient przybędzie na spotkanie. Dlatego bardzo prosimy o punktualność. Oczywiście gdyby zdarzyło się tak, że to terapeuta rozpocznie sesję później- wówczas taka sesja jest odpowiednio wydłużona.
Jak trafić do Inner Garden?


Ośrodek znajduje się w samym centrum Warszawy, przy Placu Konstytucji, ul. Marszałkowska 55/73 lok.58. Wejście znajduje się od ul. Marszałkowskiej. Jest to 4 klatka, trzecie piętro. W budynku znajduje się winda.
Czy psychoterapeuta może wypisać receptę lub zwolnienie L4?


Nie. Recepty i zwolnienia lekarskie może wystawić wyłącznie lekarz psychiatra.
Czy jest możliwa współpraca z Inner Garden?


Zapraszamy do współpracy specjalistów, którzy wyznają podobne wartości i standardy etyczne pracy jak my (psychoterapeutów, seksuologów, psychiatrów, terapeutów uzależnień, coachów). Warunkiem podjęcia współpracy w naszym Ośrodku jest ukończenie szkoły terapeutycznej/specjalizacji, doświadczenie, a także poddawanie się regularnej superwizji oraz gotowość do udziału w naszych cyklicznych interwizjach zespołowych.
Gdzie najlepiej zaparkować w okolicy Inner Garden?


Parkingi znajdują się na Placu Konstytucji albo w Hali Koszyki. Ośrodek nie dysponuje własnym parkingiem.
Mam inne pytanie, którego tutaj nie ma. Jak mogę je zadać?


W razie pytań prosimy o kontakt z Pauliną, która opiekuje się recepcją Inner Garden. Szczegółowe dane teleadresowe można znaleźć w zakładce "Kontakt/Cennik".