top of page

warsztaty / szkolenia / grupy terapeutyczne /AKTUALNOŚCI 

 
23-25 lutego milość pełna odwagi.png

TERMIN
23 - 25 lutego 2024 r.

 

ROZPOCZĘCIE
piątek, 23 lutego o godz. 18:00
(rozpoczynamy kolacją o godz. 18:00 w piątek) Przyjazd i zakwaterowanie między godziną 15:00 a 17:00.

ZAKOŃCZENIE
niedziela, 25 lutego ok. godz. 14:00
(kończymy obiadem o godzinie 14:00 w niedzielę)

CENA WARSZTATU
1890 zł od pary + koszty pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU
wyżywienie: 220 zł cały pobyt / osoba (posiłki wegetariańskie)
noclegi - w zależności od opcji i standardu: 35 zł - 140 zł za noc /
za 1 osobę

PROWADZĄCY
Anna Czarnecka, Jakub Nowierski

ORGANIZATOR
Ośrodek Psychoterapii i Coachingu
INNER GARDEN w Warszawie

MIEJSCE: 

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”
Nowe Kawkowo k. Olsztyna

ZASADY REJESTRACJI i REGULAMIN WARSZTATÓW
znajduje się w formularzu rejestracyjnym oraz u Organizatora.

KONTAKT
e-mail: recepcja.innergarden@gmail.com


kontakt sms: Anna Czarnecka 606 477 853
kontakt sms: Jakub Nowierski 695 101 974

 

prosimy o wiadomość również gdybyście
potrzebowali rozmowy telefonicznej
(ułatwi nam to zaproponowanie dogodnego terminu)

MIŁOŚĆ PEŁNA ODWAGI
warsztaty weekendowe dla par

Zapraszamy Was serdecznie na niezwykły weekend dla par.
W trakcie warsztatów otrzymacie narzędzia do pogłębiania bliskości w Waszej relacji, wzmacniania komunikacji, bycia
w przepływie współczucia, troski i zrozumienia, jednocześnie wobec samego siebie i partnera.

Jako istoty ludzkie wszyscy tęsknimy za połączeniem z drugim człowiekiem. Równie ważna jak tlen i woda, jest nasza fundamentalna potrzeba bycia blisko i bycia widzianym. Marzymy o głębokiej, bezpiecznej relacji, w której będziemy czuli się kochani. Związek dwojga ludzi może być w istocie, najpiękniejszym doświadczeniem życia. Jednak w wielu relacjach pojawiają się wyzwania, które stają na drodze do prawdziwej bliskości.

 • Czy czasami czujecie, że miłość do partnera ucieka z serca jak powietrze z balonu, a Wasz umysł koncentruje się wyłącznie na jego wadach
  i przewinieniach?

 • Myślicie o rozstaniu, ale wciąż macie nadzieję na poprawę Waszej relacji?

 • Czujecie się samotni w związku, jednak wciąż wierzycie, że zostaniecie przez partnera dostrzeżeni?

 • Czujecie złość, a jednocześnie żal, smutek lub poczucie winy?

 • Pojawia się niechęć do partnera, choć nadal czujecie, że go kochacie?

 • Macie wrażenie, że zatraciliście się w obowiązkach, choć pragniecie radości ze wspólnie spędzanego czasu?

 

Dzieje się tak dlatego, że w tym samym czasie do głosu dochodzą różne aspekty Waszej psychiki – różne części . Możemy wówczas czuć się zdezorientowani, przytłoczeni, skonfliktowani wewnętrznie. Jednak gdy nauczymy się oddzielać od ekstremalnych myśli i emocji - od własnych części - zazwyczaj spontanicznie zanurzamy się w spokojny, skoncentrowany stan, który Richard Schwartz, twórca Terapii IFS nazywa
J A Wszyscy rodzimy się z tym zdrowym rdzeniem. W wielu tradycjach duchowych, religiach i nurtach terapeutycznych istnieje koncepcja nieosądzającego, źródłowego wymiaru naszego wnętrza. Uosabia on wrodzoną mądrość, intuicję, współczucie, stabilność, wgląd, jasność. Dostęp do tego miejsca świadomości stanowi klucz do równowagi psychicznej, dobrostanu. W ezoterycznych tradycjach duchowych pojawia się jako Atman (w hinduizmie), Rigpa lub Natura Buddy (w buddyzmie),
Dusza (w chrześcijaństwie).

Niezależnie od tego jak bardzo cierpimy z powodu konfliktów wewnętrznych i konfliktów w związkach, zawsze możemy znaleźć dostęp do J A Pod jego przywództwem, nasze uczucia, myśli i potrzeby otrzymują spokojną przestrzeń, w której mogą wybrzmieć, znaleźć zrozumienie
i ukojenie. W ten sposób wracamy do równowagi i możemy otworzyć się na potrzeby partnera. Poprzez nasze J A swoiste centrum dowodzenia, nawiązujemy relacje bezwarunkowej miłości i intymności, potrafimy tworzyć oparte na szacunku więzi z innymi. Rozwijamy takie cechy jak współczucie, czułość, łagodność, wdzięczność, życzliwość, ciekawość, odwagę, umiejętność dawania i przyjmowania oraz duchowego przeżywania miłości.

J A jest potężnym ośrodkiem uzdrawiania i osobistej mocy. To nasz kompas wskazujący kierunek dalszego życia. Kiedy przebudzamy się do J A stajemy się otwarci na rozmaite doświadczenia życiowe i jesteśmy w stanie znajdować rozwiązania dla najbardziej zawiłych trudności w relacjach. Czujemy się połączeni ze światem, wypełnia nas miłość, z odwagą stając
w obliczu tego co aktualnie się wydarza. A kiedy partnerzy kochają się MIŁOŚCIĄ PEŁNĄ ODWAGI, wiele codziennych problemów obecnych
w większości związków znika.

Intencją naszych warsztatów jest zaproszenie Was do odważenia się by
w Waszej relacji, naprawdę pozwolić sobie czuć, widzieć, doświadczać, rozumieć, wyrażać się. Nawet w różnicach możemy się spotkać i stać się jednością. Możemy otworzyć się tam, gdzie być może zaczęliśmy się zamykać.

Dedykujemy nasze warsztaty zarówno parom, które chcą zbudować mocne fundamenty związku jak i tym z dłuższym stażem, które potrzebują je odbudować.

 

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w warsztatach pogłębiających i budujących Waszą bliskość, intymność i relację na wielu poziomach.

 

W czasie weekendowych warsztatów otrzymacie wsparcie i narzędzia do:

 • Pogłębiania bliskości i intymności w Waszej relacji

 • Wzmocnienia komunikacji w kierunku większej otwartości, uważności
  i wrażliwości

 • Poczucia się bardziej żywym, spontanicznym i autentycznym

 • Znajdowania balansu pomiędzy więzią a autonomią

 • Pozostawania w przepływie współczucia, troski i zrozumienia jednocześnie wobec samego siebie i partnera

 • Uzyskiwania dostępu do swojego J A i łączenia się z partnerem z tego poziomu

 • Zauważania sytuacji spustowych uruchamiających schematy
  i wychodzenia z niekorzystnych wzorców interakcji

 • Kontaktu z częściami swojego wnętrza, rozumienia ich funkcji i potrzeb

 • Kontaktu z częściami wnętrza swojego partnera, rozumienia ich funkcji i potrzeb

Stworzyliśmy bezpieczne miejsce, w którym każdy z Was będzie czuł się komfortowo dzieląc się z partnerem tym, co prawdziwe i żywe. Podczas warsztatów nie będzie nagości, a wszystkie ćwiczenia w parach będą wykonywane tylko z ukochaną osobą. Przewidzieliśmy czas na Waszą prywatność i pogłębianie doświadczeń we własnych pokojach.

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „TU I TERAZ” w Nowym Kawkowie to przepiękne, urokliwe miejsce położone wśród malowniczych warmińsko - mazurskich lasów i jezior, około 25 km od Olsztyna. Ośrodek znajduje się z dala od wszelkich zabudowań na olbrzymiej 10 ha polanie, wśród pagórków porośniętych lasami. Gwarantujemy Wam spokój, ciszę, intymność, nieskażoną, dziką naturę, komfort pracy oraz domową atmosferę.

 

Weekend z “Miłością Pełną Odwagi” to zaproszenie do korzystania z poznanych narzędzi i dalszej praktyki w codziennym życiu, do nieustannej troski o Wasz związek.

 

Nasze podejście opiera się na:

 • Systemie Wewnętrznej Rodziny (Internal Family Systems - IFS) oraz wywodzącym się z niego IFIO (Intimacy from The Inside Out - Intymność od środka)

 • Podejściu humanistyczno-doświadczeniowym (m.in terapii Gestalt, Terapii Skoncentrowanej na Emocjach, pracy z ciałem - Focusingu)

 • Terapii Skoncentrowanej na Współczuciu

 • Terapii Schematów

 • Podejściu NVC (Nonviolent Communication - Porozumienie bez Przemocy)

 • medytacji i technikach MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction - Redukcja stresu oparta na uważności), elementach Tantry

FAQ

 • W jaki sposób mogę umówić się na wizytę w Inner Garden?
  Rejestracji wizyty można dokonać telefonicznie dzwoniąc na numer naszej recepcji lub mailowo. Niektórzy terapeuci mają także otworzone kalendarze na profilu znanylekarz.pl Tam również można dokonać zapisu. Termin wizyty jest uzależniony od tego czy mamy dostępne godziny do wybranego terapeuty. Jeśli nie- wówczas klient zapisany jest na listę rezerwową lub proponujemy mu innego terapeutę pracującego w zbliżonym nurcie co pierwotnie wybrany specjalista.
 • Czy w Inner Garden można płacić kartą?
  Nie. W Ośrodku jest możliwość płatności wyłącznie gotówką lub na konto terapeuty, po wcześniejszym umówieniu się z nim na taką formę rozliczenia.
 • Czy jeśli spóźnię się na sesję to będzie można ją przedłużyć?
  Nie. Sesje terapeutyczne trwają ok 50 min. i kończą się o czasie, bez względu na to o której klient przybędzie na spotkanie. Dlatego bardzo prosimy o punktualność. Oczywiście gdyby zdarzyło się tak, że to terapeuta rozpocznie sesję później- wówczas taka sesja jest odpowiednio wydłużona.
 • Jak trafić do Inner Garden?
  Ośrodek znajduje się na warszawskiej Ochocie, przy ulicy Filtrowej 73/25. Wejście od ulicy Filtrowej przez bramę lub od ulicy Krzyckiego, klatka IV. W Ośrodku znajduje się poczekalnia Komunikacją miejską z Placu Narutowicza 500 m, 5 min. pieszo. Dojazd tramwajem liniami 1, 7, 9, 11, 15, 25, 35
 • Czy psychoterapeuta może wypisać receptę lub zwolnienie L4?
  Nie. Recepty i zwolnienia lekarskie może wystawić wyłącznie lekarz psychiatra.
 • Czy jest możliwa współpraca z Inner Garden?
  Zapraszamy do współpracy specjalistów, którzy wyznają podobne wartości i standardy etyczne pracy jak my (psychoterapeutów, seksuologów, psychiatrów, terapeutów uzależnień, coachów). Warunkiem podjęcia współpracy w naszym Ośrodku jest ukończenie szkoły terapeutycznej/specjalizacji, doświadczenie, a także poddawanie się regularnej superwizji oraz gotowość do udziału w naszych cyklicznych interwizjach zespołowych.
 • Gdzie najlepiej zaparkować w okolicy Inner Garden?
  W pobliżu na ulicy Filtrowej, Krzyckiego, Raszyńskiej oraz pobliskich uliczkach znajdują się liczne miejsca parkingowe. Ośrodek nie dysponuje własnym parkingiem.
 • Mam inne pytanie, którego tutaj nie ma. Jak mogę je zadać?"
  W razie pytań prosimy o kontakt na adres: recepcja.innergarden@gmail.com. Szczegółowe dane teleadresowe można znaleźć w zakładce "Kontakt/Cennik".
bottom of page