top of page
271607492_508320603944436_5047237924256519382_n.jpg

Monika Piasecka

Psychoterapeutka, arteterapeutka,
trenerka pracy z ciałem

 

Jestem psychoterapeutką w trakcie 4 letniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie (akredytacja EAGT - European Association for Gestalttherapy). Ukończyłam Dwuletnie Podyplomowe Studium Terapii i Treningu Grupowego - Trening kreatywności i arteterapii (Instytut Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji UW), dwustopniowe szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

W swojej pracy psychoterapeutycznej opieram się przede wszystkim na nurcie Gestalt, wykorzystuję też arteterapię, oraz elementy terapii tańcem i ruchem. Pracuję z osobami dorosłymi  w kryzysie psychicznym, które potrzebują wsparcia w procesie zmiany lub też poszukują zmiany w swoim życiu, z osobami które chcą poszerzyć świadomość siebie, przyjrzeć się swoim emocjom i potrzebom, które doświadczają trudności w relacjach, wypalenia zawodowego czy kryzysu życiowego. Kieruję się akceptacją i uważnością na emocje, myśli i ciało, na tym co tu i teraz. Głęboko wierzę, że to relacja leczy, a zmiana następuje wtedy kiedy akceptujemy to kim jesteśmy. Pracuję pod regularną superwizją.

Doświadczenie zdobyłam pracując jako terapeutka w Ośrodku Profilaktycznym w Otwocku prowadzonym przez Fundację Konstruktywnego Rozwoju, w fundacji Synapsis pracując
z nastolatkami i młodymi dorosłymi ze spektrum autyzmu, a także prowadząc zajęcia dla seniorów (trening kompetencji życiowych, grupa wsparcia, zajęcia z terapii ruchem w Ognisku Wychowawczym „Świder” w Otwocku. Współpracuję też z biznesem wspierając pracowników w procesie rozwoju lub zmiany w ramach spotkań indywidualnych lub warsztatów z kompetencji miękkich. Pracuję też z  dziećmi i młodzieżą prowadząc w szkołach warsztaty psychoedukacyjne oraz jako konsultantka na linii wsparcia dla dzieci i młodzieży Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Dodatkowe kwalifikacje:

Szkolenia z zakresu: Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach „TSR w obliczu lęku”, „Interwencja Kryzysowa w TSR”; -  terapii tańcem i ruchem: „Life/Art. Process – Taniec i Gestalt,”,  „Podróż w nieświadome. Ruch autentyczny. Teoria i praktyka”, „Kurs trenerski metody Living Dance Form”, „Terapia tańcem – choreoterapia.  Warsztaty metodyczne I i II stopnia”; - dramy: „Szkoła Dramy Stosowanej”;  - Porozumienia bez Przemocy: „Dialog w praktyce - Nonvolient Communication”; -  spektrum autyzmu: „Podstawowe Zagadnienia terapii i edukacji dzieci z autyzmem”.

 

Prywatnie jestem blisko ruchu i sportu w kontakcie z przyrodą i ziemią.

Zapytaj o możliwy termin
u Moniki Piaseckiej

wysłając wiadomość tekstową
na numer:503 191 097  
lub pisząc na adres: 

piasecka.monika@googlemail.com

bottom of page